StartByggkranarBilburna kranarMobilkranarKranbilarminikranarTruck/HjullastareTillbehörBildgalleri
 

KONTAKTA OSS

Du är varmt välkommen att kontakta oss!
Ring eller maila till oss, gör det!

Edins Kranar AB
Äggelundavägen 5
175 62 Järfälla
Växel 08-36 96 00
Fax 08-761 42 42
Org.nr: 556824-9402
Edins Kranar AB är ISO-Certifierade.
ISO-Certifiering 9001
ISO-Certifiering 14001

Depåer för mobilkranar och kranbilar
Järfälla 08-36 96 00 – Huvudkontor
Uppsala 018-51 70 00
Vårby 08-36 09 00

MOBILKRANAR, KRANBILAR, MINIKRANAR, KÖRPLÅTAR, HJULLASTARE/TRUCK och ÖVRIGA LYFTTILLBEHÖR

Christer Edin
Telefon 010-498 50 98
Mobil 0738-68 50 98
E-post: christer.edin@edinskranar.se

Johan Svensson
Telefon 010-498 50 99
Mobil 0738-68 50 99
E-post: johan.svensson@edinskranar.se

Ola Petersen
Telefon 010-498 50 95
Mobil 0738-68 50 95
E-post: ola.petersen@edinskranar.se

Marcus Dahlin
Telefon 010-498 50 96
Mobil 0738-68 50 96
E-post: marcus.dahlin@edinskranar.se

Owe Kagerud
Telefon 010-498 50 93
Mobil 0738-68 50 93
E-post: owe.kagerud@edinskranar.se

EKONOMI

Hans Bengtsson
Telefon 010-498 50 91
E-post: hans.bengtsson@edinskranar.se

FAKTURERING och PERSONAL

Catrine Reinhardt
Telefon 010-498 50 97
E-post: catrine.reinhardt@edinskranar.se

Ingrid Wåhlander
Telefon 010-498 50 92
E-post: ingrid.wahlander@edinskranar.se

Susanne Bostam Edin
Telefon 0709-10 56 04
E-post: susanne.bostam-edin@edinskranar.se

 

Edins Byggkranar AB
Ullevivägen 22
197 40 Bro
Telefon 08-36 96 04
Org.nr: 556906-4586

BYGGKRANAR

Patrik Edin
VD och säljchef
Mobil 0708-36 96 01
E-post: patrik@edinsbyggkranar.se

Carola Edin
Delägare i Edins Byggkranar AB
Mobil 0708-36 96 99
E-post: carola@edinsbyggkranar.se

Danne Mannervik
Driftansvarig/Montageansvarig
Mobil 0708-960078
E-post: danne@edinsbyggkranar.se

EKONOMI och PERSONAL

Carina Falk
Personalansvarig/Ekonomi
Mobil 0708-96 00 23
E-post: carina@edinsbyggkranar.se

 


 

Byggfolio

Se våra senaste projekt på Byggfolio.
  www.byggfolio.se

 
Medlem i Svenska Mobilkranföreningen.

 

 

Webbkamera - Live
Se hur det ser ut hos oss i Veddesta just nu.

Webbkamera hos Edins i Järfälla
 Webbkamera – live

Stor kompetens och mångårig erfarenhet
Våra maskinister har stor kompetens och mångårig erfarenhet. Inget arbete kan vara på fel tidpunkt, vi är verksamma hela dygnet.